Çarşamba, Kasım 22, 2006

BIDI BIDI


Kursa başladığım gün saygıdeğer hocamız bu bilmem kaç ay boyunca işleyeceğimiz konuları biiir biiir saymıştı. Html ve Dreamweaver'ı bitirdikten sonra Java script'e geldi sıra. Ben dili öğreneceğimizi sanıyordum, oysa internet aleminden beğendiğimiz Java script kodlarını nasıl iç ederizi öğrenecekmişiz / öğrendik. || Dedikodu yapacağım kimse kusuruma bakmasın || Okulda öğrendiklerinin üstüne bir taş dahi koymayı başaramamış hocamıza iki hafta önce işine ilgi ve sevgi duymadığını düşündüğümü söylemiştim. Bu eleştiriye karşılık vakitsizlikten dem vurmuştu. Bu hafta sörvayvır heyecanını paylaşırken arkadaşlarla bilmem nerede yayınlanan big brother'ı netten nasıl izlediğini ballandıra ballandıra anlattı. Vakti yokmuş. Hıh.

Şeffaf sütyen askısı nasıl abuk bir icattır.

İnci şeklinde gri bir kolye aldım, çok güzel.Bir çift gri ayakkabım olsun istiyorum, bugün göz gezdirdim biraz ama bulamadım. Nine West'te gördüm bir tane, istediğim o değildi.

Çok çalışıyorum bu aralar, annemle iki satır dedikodu yaptıktan sonra saat 22:00 gibi cup yatağa. ( Dayım gelinine 38.000 ytl'ye piyano almış, düğün hediyesi.)

Hiç yorum yok: